Bardzo dobry występ policyjnych kolarzy MTB

Bardzo wysokie lokaty zajęli policjanci w zawodach rowerowych zorganizowanych w Kraśniku. Pierwsze miejsce kategorii OPEN oraz POLICJANCI zajął policjant z KP w Szczebrzeszynie Radosław Wasilewski z bardzo dobrym czasem przejazdu na 30 kilometrowej trasie Maratonu MTB zorganizowanego w Kraśniku. W wyścigu uczestniczyła grupa 16 funkcjonariuszy z jednostek województwa lubelskiego. Puchary zwycięzcom wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Radek Bąchór.

Wczoraj w Kraśniku odbył się VI Maraton ATOL BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA. W rywalizacji na trudnej terenowej trasie wzięło udział ponad 250 kolarzy. Pierwszy raz w zawodach udział wzięli policjanci, startując na trasie o długości 30 kilometrów. Na tym dystansie rywalizowało 180 zawodników, wśród których znalazła się 16 osobowa grupa policjantów z różnych jednostek woj. lubelskiego.
Pierwszą lokatę w kategorii OPEN uzyskał policjant pracujący w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie starszy sierżant Radosław Wasilewski, kolejne pucharowe miejsca w grupie POLICJANCI zajęli policyjni emeryci Krzysztof Lenart i Stanisław Bijak. Bardzo dobrze pojechała również startująca z nr 14 sierżant Monika Mazur z Zamościa zajmując 1 miejsce w kategorii OPEN kobiet, 4 miejsce w grupie policjantów i ogólnie 68 w grupie OPEN.