KRASNIK: NIEBEZPIECZNE ZDARZENIE NA DRODZE - Aktualności - KPP Kraśnik

Aktualności

KRASNIK: NIEBEZPIECZNE ZDARZENIE NA DRODZE

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 855 pomiędzy Trzydnikiem a Olbięcinem. Dachował samochód osobowy Mitsubishi Lancer Evo. Kierowcy oraz czterem pasażerom pojazdu udzielono pomocy medycznej.

25 listopada w godzinach popołudniowych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, zostali skierowani w okolice drogi wojewódzkiej 855 pomiędzy miejscowościami Trzydnik i Olbięcin, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego marki Mitsubishi Lancer Evo. Funkcjonariusze po przeprowadzonych na miejscu czynnościach wstępnie ustalili, że kierująca mieszkanka powiatu kraśnickiego, mogła nie zachować należytej ostrożności w stosunku do panujących warunków drogowych, wskutek czego pojazd wraz z czterema pasażerami , znalazł się po dachowaniu na okolicznym polu uprawnym. Nie można również wykluczyć, że samochód za którego kierownicą się znajdowała, posiadał zbyt dużą moc, i mógł sprawić problemy dla mniej doświadczonego kierowcy w jego prowadzeniu. Wszystkim uczestnikom zdarzenia udzielono pomocy medycznej, do chwili obecnej natomiast w szpitalu przebywają dwaj pasażerowie. Policjanci prowadzą dalsze czynności związane z zaistniałą sytuacją. 

Jednocześnie policja apeluje o ostrożność na drodze, zwracając uwagę na to, że zmieniły się warunki atmosferyczne, coraz szybciej robi się ciemno, drogi mogą być śliskie, mokre lub oblodzone, w związku z tym lepiej zwolnić i zachować szczególną ostrożność aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.