Dzielnicowi porozmawiają o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Kraśnik

Aktualności

Dzielnicowi porozmawiają o bezpieczeństwie

Policjanci z Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Kraśniku pragną zaprosić mieszkańców miast Kraśnik (z dzielnicy fabrycznej), Urzędów oraz okolic na konsultacje społeczne o tematyce „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ”.

W ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas" odbędą się spotkania z mieszkańcami, na których poruszone zostaną kwestie bezpieczeństwa. Założeniem przedsięwzięcia jest przede wszystkim to, aby mieszkańcy mieli realny wpływ na kształtowanie sposobów zapewnienia ładu i porządku prawnego w ich okolicy. W tym celu każdy obywatel z terenu miejscowości Kraśnik i Urzedów, będzie mógł przyjść i zapytać bezpośrednio policjantów o nurtujące go problemy, zaproponować własne pomysły dotyczące poprawy bezpieczeństwa w miejscu swojego zamieszkania, przede wszystkim po to, aby współpraca na linii "policjant-obywatel" była jak najbardziej efektywna i zauważalna. W związku z tym odbędą się spotkania:

- w dniu 14 listopada 2018 r. o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Urzędowie przy ul. Błażeja Dzikowskiego 1,

- w dniu 15 listopada 2018 roku o godzinie 16:00 w Centrum Kultury i Promocji  w Kraśniku przy al. Niepodległości 44,

- w dniu 22 listopada 2018 roku o godzinie 15:00 w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Terpentynie.

 

Do udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy licząc na Państwa liczną obecność.