BEZPIECZNIE NA RAJDZIE - Aktualności - KPP Kraśnik

Aktualności

BEZPIECZNIE NA RAJDZIE

Policjanci z Kraśnika czuwali nad bezpiecznym przebiegiem nadwiślańskiego rajdu samochodowego, którego jeden z etapów przebiegał drogami powiatu kraśnickiego. Wszystkie niebezpieczne miejsca skrzyżowań z drogami poza trasą rajdu i miejsca gromadzenia się kibiców zabezpieczone były przez organizatora i policjantów. Dzięki ich zaangażowaniu ta widowiskowa impreza sportowa przebiegła bezpiecznie.

Wczoraj przez cały dzień w naszym regionie trwał „Nadwiślański Rajd Samochodowy”. Impreza jest częścią corocznego Samochodowego Rajdu Polski. Jeden ze specjalnych etapów odbywał się na drogach powiatu kraśnickiego. Start odcinka znajdował się na rynku w Urzędowie, a trasa przebiegała lokalnymi drogami gmin Urzędów i Wilkołaz. Na tej sportowej imprezie nie zabrakło również policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem rajdowców, jak i przybyłych widzów.

Mundurowi blokowali trasy dojazdowe oraz dbali o bezpieczne usytuowanie kibiców. W akcji zabezpieczenia wyścigów uczestniczyli policjanci kraśnickiej drogówki oraz funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji KWP w Lublinie. Stróżów prawa wspierali porządkowi organizatora. Dzięki zaangażowaniu służb sportowa impreza minęła spokojnie.

Ładowanie odtwarzacza...