ZATRZYMANA ZA KRADZIEŻ PUSZEK Z PIENIĘDZMI NA LECZENIE DZIECKA - Aktualności - KPP Kraśnik

Aktualności

ZATRZYMANA ZA KRADZIEŻ PUSZEK Z PIENIĘDZMI NA LECZENIE DZIECKA

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 19-latce zatrzymanej przez kraśnickich policjantów. Młoda kobieta z puszek charytatywnych z datkami na leczenie małego mieszkańca Kraśnika skradła pieniądze.

W ubiegłym tygodniu kraśniccy policjanci uzyskali informacje o kradzieżach w dwóch aptekach, gdzie z lad ekspedycyjnych zostały skradzione puszki, do których były zbierane datki na leczenie małego chłopca, mieszkańca Kraśnika. Do trzeciej takiej kradzieży doszło w jednym ze sklepów. Z ustaleń wynikało, iż w sumie w skradzionych puszkach mogła znajdować się kwota ponad 1600zł.

Dziecko, dla którego były zbierane datki obecnie przebywa na leczeniu poza granicą. Koszt tego leczenia wielokrotnie przewyższa możliwości finansowe rodziny. Kradzież puszek z datkami na leczenie ciężko chorego dziecka stanowiła dla kraśnickich policjantów priorytet.

Wczoraj, podejrzewana o przestępstwa kobieta została zauważona przez personel jednego ze sklepów, gdzie również usiłowała dokonać kradzieży. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci ustalili, iż kobieta ma na koncie w sumie  4 kradzieże