POZA SŁUŻBĄ ZATRZYMAŁ POSZUKIWANEGO - Aktualności - KPP Kraśnik

Aktualności

POZA SŁUŻBĄ ZATRZYMAŁ POSZUKIWANEGO

Policjant będący poza służbą rozpoznał na ulicy poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 28-letniego mężczyznę. Zatrzymał go i powiadomił kolegów z pracy. Dzisiaj rano zatrzymany został przewieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy za uszkodzenie mienia.

 Wczoraj w godzinach popołudniowych w Kraśniku, na ulicy Krasińskiego policjant z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kraśniku będąc poza służbą zauważył osobę podobną do jednego z poszukiwanych przez jednostkę w której pełni służbę. Policjant wykazał się doskonałą znajomością wyglądu poszukiwanego i mógł go zatrzymać – poszukiwany, młody przestępca był tak zaskoczony, że nie stawiał oporu. O zatrzymaniu funkcjonariusz powiadomił dyżurnego kraśnickiej policji, który natychmiast na miejsce skierował patrol.

    Po przybyciu na miejsce zatrzymania policjanci z patrolu wylegitymowali osobę i potwierdzili, iż mężczyzna jest poszukiwany na podstawie dwóch nakazów odbycia kary pozbawienia wolności za zniszczenie mienia, wydanych przez kraśnicki sąd. Zatrzymany został przewieziony do komendy w Kraśniku i osadzony w policyjnym areszcie. Już dzisiaj został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 10 miesięcy zgodnie z nakazem sądu.