Zdarzenia drogowe w powiecie - Informacje - KPP Kraśnik

Informacje

Zdarzenia drogowe w powiecie

W miniony weekend na drogach powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych. W jednym z nich śmierć poniosła 1 osoba. Do tego najtragiczniejszego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Stary Rachów, gm. Annopol. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia i po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku na drodze.

       Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnią noc w miejscowości Stary Rachów, gm. Annopol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault Megane stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku 57-latek poniósł śmierć na miejscu.

       Z kolei w Kraśniku na ul. Urzędowskiej doszło do kolejnego zderzenia z udziałem dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot, 26-letni mieszkaniec Kraśnika nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia drogowego z pojazdem marki Renault, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Kraśnika. Razem z nią jechało 2 dzieci w wieku 3 i 10-lat, które trafiły do szpitala w Lublinie. Na szczęście w tym przypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

      Policjanci ustalają okoliczności wszystkich wypadków i kolizji i po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku na drodze.

D.W.