Zatrzymany za kradzieże z supermarketu - Informacje - KPP Kraśnik

Informacje

Zatrzymany za kradzieże z supermarketu

Wczoraj po godz. 22.00 policjanci zatrzymali 24-latka, który dokonał kradzieży sklepowej. Po analizie monitoringu okazało się, że jest on sprawcą co najmniej 5 kradzieży w tym samym sklepie. Mężczyzna od czerwca dokonywał kradzieży produktów spożywczych i przemysłowych w jednym z supermarketów w Annopolu. Mieszkaniec sąsiedniej gminy Ożarów usłyszy dziś zarzut kilku kradzieży na łączną kwotę ponad 1100 zł. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

          Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj po 22.00. Z przyjętego zgłoszenia i po analizie monitoringu okazało się, że od czerwca 24-latek dokonał co najmniej 5 kradzieży w tym samym sklepie. Bezczelnie zabierał produkty z półek sklepowych, chował do torby a następnie nie płacąc za towar opuszczał sklep. Jego łupem padły w większości artykuły spożywcze  i przemysłowe. Straty wyceniono na łączną kwotę na ponad 1100 zł.

          Zatrzymany 24-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj będzie przesłuchiwany przez prokuratora. Kradzież rzeczy na kwotę powyżej 525 zł  jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 5.

DW